KONST / Litografier / Färglitografi 13925582
nr 1392 5582
Färglitografi
Johan Pettersson, Gris. Signerad, numrerad 149/360, daterad -96, Motivet: 34x46 cm, yttermått inklusive ram: 51x62 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 26 april 2021
kl 18:42:16
24/4 17:23:37